1. Poradnictwo udzielane jest w formie hybrydowej: za pomocą komunikatora internetowego lub stacjonarnie. 2. W przypadku poradnictwa udzielanego stacjonarnie w budynku przy ul. Wyszyńskiego 8 wdrożone zostają następujące zasady: 2a. Poradnictwo może zostać udzielone osobie, która: - nie miała kontaktu z osobą zakażoną wirusem SARS-CoV-2 w ostatnich 10 dniach oraz nikt z członków jej najbliższej rodziny, otoczenia nie przebywa na kwarantannie, nie przejawia widocznych oznak choroby; - nie przejawia żadnych oznak chorobowych (podwyższona temperatura, katar, kaszel, biegunka, duszności, wysypka, bóle mięśni, ból gardła, utrata smaku czy węchu i inne nietypowe). 2b. Jeśli po przybyciu na umówione spotkanie zostanie stwierdzony fakt, iż osoba ma widoczne oznaki choroby (m.in. katar, kaszel, duszności), osoba ta nie zostanie przyjęta na poradnictwo. 2c. Po wejściu do pomieszczenia, w którym udzielane jest poradnictwo obowiązkowe jest zdezynfekowanie rąk. 2d. Osoba udzielająca poradnictwa, jak i osoba korzystająca z poradnictwa udzielanego w ramach Fundacji posiada środki ochrony indywidualnej zasłaniające usta i nos np. w postaci maseczki lub przyłbicy. 2e. Podczas spotkania zachowany jest dystans co najmniej 1,5 metra pomiędzy osobami. 2f. Pomieszczenie, w którym udzielane jest poradnictwo jest regularnie wietrzone i dezynfekowane. 2g. Jeśli spotkania w ramach poradnictwo następują po sobie, godziny ich udzielania muszą być ustalone z wliczeniem przerwy w celu dezynfekcji i wywietrzenia pomieszczenia. 2h. Jeśli istnieje możliwość udzielania poradnictwa poprzez komunikator internetowy i osoba której udzielane jest poradnictwo preferuje taką formę spotkania, to poradnictwo odbywa się w tej formie. 2i. Podejmowane działania prewencyjne zminimalizują możliwość zakażenia, ale mimo podjętych środków bezpieczeństwa nie wyeliminują w pełni ryzyka związanego z zakażeniem.
  1. Poradnictwo udzielane jest w formie hybrydowej: za pomocą komunikatora internetowego lub stacjonarnie.
  2. W przypadku poradnictwa udzielanego stacjonarnie w budynku przy ul. Wyszyńskiego 8 wdrożone zostają następujące zasady:

2a. Poradnictwo może zostać udzielone osobie, która:

– nie miała kontaktu z osobą zakażoną wirusem SARS-CoV-2 w ostatnich 10 dniach oraz nikt
z członków jej najbliższej rodziny, otoczenia nie przebywa na kwarantannie, nie przejawia widocznych oznak choroby;

– nie przejawia żadnych oznak chorobowych (podwyższona temperatura, katar, kaszel, biegunka, duszności, wysypka, bóle mięśni, ból gardła, utrata smaku czy węchu i inne nietypowe).

2b. Jeśli po przybyciu na umówione spotkanie zostanie stwierdzony fakt, iż osoba ma widoczne oznaki choroby (m.in. katar, kaszel, duszności), osoba ta nie zostanie przyjęta na poradnictwo.

2c. Po wejściu do pomieszczenia, w którym udzielane jest poradnictwo obowiązkowe jest zdezynfekowanie rąk.

2d. Osoba udzielająca poradnictwa, jak i osoba korzystająca z poradnictwa udzielanego w ramach Fundacji posiada środki ochrony indywidualnej zasłaniające usta i nos np. w postaci maseczki lub przyłbicy.

2e. Podczas spotkania zachowany jest dystans co najmniej 1,5 metra pomiędzy osobami.

2f. Pomieszczenie, w którym udzielane jest poradnictwo jest regularnie wietrzone
i dezynfekowane.

2g. Jeśli spotkania w ramach poradnictwo następują po sobie, godziny ich udzielania muszą być ustalone z wliczeniem  przerwy w celu dezynfekcji i wywietrzenia pomieszczenia.

2h. Jeśli istnieje możliwość udzielania poradnictwa poprzez komunikator internetowy i osoba której udzielane jest poradnictwo preferuje taką formę spotkania, to poradnictwo odbywa się
w tej formie.

2i. Podejmowane działania prewencyjne zminimalizują możliwość zakażenia, ale mimo podjętych środków bezpieczeństwa nie wyeliminują w pełni ryzyka związanego z zakażeniem.

Kategorie: aktualności